atgal

SKELBIAME PARDAVIMŲ STARTĄ

balandis 12, '23

!

Svajoji gyventi Niujorke? Mes jį atnešame į Lietuvą!

Niujorkas – tai nuolatinis pokytis. Gyvenk kaip jame! Kareivių ir Verkių gatvių pilkos sankryžos konversija perbraižo Vilniaus žemėlapį – beveidžiai pramoniniai pastatai užleidžia vietą naujoms miesto išraiškoms. Tapk vienu pirmųjų šio žaismingo projekto gyventojų ir išpildyk savo svajonę!

 

  • Didžiulis vidinis kiemas - įkvėptas Centrinio parko Manhetene;
  • Konversijos persmelkta lokacija - Žirmūnai prisikelia, kaip High Line traukinio bėgiai ir kitos žymios vietos Niujorke;
  • Nenupasakojama perspektyva - ši zona turi didžiulį potencialą plėstis ir tapti populiariausiu rajonu Vilniuje;
  • Viskas koja pasiekiama - kaimynystė tiesiog neleis tinginiauti, kai aplink tiek pramogų.

Kaip Niujorke by CITUS - namai Tau, pagal Tave ir Tavo nuolat kintantį gyvenimo būdą. CITUS kūrybinių ambiansų veikiamas mažasis Niujorkas Žirmūnuose jau 2024 taps asmenine erdve tikriems miestiečiams. Aktyvus ir lėtas, betono džiunglėse ir žalumos paliestas – pilnas įvairovės tavo gyvenimo būdas atsiskleis Kaip Niujorke.

 

Skubėk pildyti registracijos kol asortimentas dar nesumažėjo. Susitikime papasakosime dar daugiau!

REGISTRUOKIS SUSITIKIMUI

Įsigykite norimą butą 1-4 aukšte iki 8000 EUR mažesne kaina! Kaip Niujorke by CITUS I etapas jau kyla mieste, kuris nemiega.

1,5-2 kamb. butai nuo 3135 EUR/m2

3-4 kamb. butai nuo 2889 EUR/m2

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

REGISTRACIJA

Morbi vitae metus sit amet ipsum congue tempus. Maecenas non mauris eu lectus elementum fermentum et nec est. Morbi congue in elit sit.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.