atgal

SKELBIAME PARDAVIMŲ STARTĄ

balandis 12, '23

!

Svajoji gyventi Niujorke? Mes jį atnešame į Lietuvą!

Niujorkas – tai nuolatinis pokytis. Gyvenk kaip jame! Kareivių ir Verkių gatvių pilkos sankryžos konversija perbraižo Vilniaus žemėlapį – beveidžiai pramoniniai pastatai užleidžia vietą naujoms miesto išraiškoms. Tapk vienu pirmųjų šio žaismingo projekto gyventojų ir išpildyk savo svajonę!

 

  • Didžiulis vidinis kiemas - įkvėptas Centrinio parko Manhetene;
  • Konversijos persmelkta lokacija - Žirmūnai prisikelia, kaip High Line traukinio bėgiai ir kitos žymios vietos Niujorke;
  • Nenupasakojama perspektyva - ši zona turi didžiulį potencialą plėstis ir tapti populiariausiu rajonu Vilniuje;
  • Viskas koja pasiekiama - kaimynystė tiesiog neleis tinginiauti, kai aplink tiek pramogų.

Kaip Niujorke by CITUS - namai Tau, pagal Tave ir Tavo nuolat kintantį gyvenimo būdą. CITUS kūrybinių ambiansų veikiamas mažasis Niujorkas Žirmūnuose jau 2024 taps asmenine erdve tikriems miestiečiams. Aktyvus ir lėtas, betono džiunglėse ir žalumos paliestas – pilnas įvairovės tavo gyvenimo būdas atsiskleis Kaip Niujorke.

 

Skubėk pildyti registracijos kol asortimentas dar nesumažėjo. Susitikime papasakosime dar daugiau!

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 64%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, BIRŽELIO 19-20 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną Jūsų užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.