atgal

KEISK SENĄ Į NAUJĄ

gegužė 15, '23

!

KEISK SENĄ Į NAUJĄ


NAUJI NAMAI BE RŪPESČIŲ

Vargina nuolat brangstantys buto išlaikymo kaštai, seni vamzdynai, keisti kvapai bei garsai laiptinėse? Keisk seną į naują ir pamiršk šiuos galvos skausmus. Mėgaukis gyvenimo kokybe naujuose energiškai efektyviuose namuose su nuosava vieta automobiliui, saugia ir estetiška aplinka bei išvystyta infrastruktūra.

 

KYLA KLAUSIMŲ KAIP PARDUOTI SENĄ BŪSTĄ?

Tau tereikia:

  • išsirinkti patinkantį butą;
  • užsiregistruoti į susitikimą;
  • rezervuoti butą;
  • pasinaudoti ypatingu CITUS pasiūlymu turimo būsto pardavimui.

 

Kol svajosi apie naujus namus, mes suteiksime konsultaciją ir padėsime greičiau parduoti senus. Registruokis žemiau esančioje formoje ir susitikimo metu papasakosime daugiau!

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 64%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, BIRŽELIO 19-20 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną Jūsų užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.