atgal

KEISK SENĄ Į NAUJĄ

gegužė 15, '23

!

KEISK SENĄ Į NAUJĄ


NAUJI NAMAI BE RŪPESČIŲ

Vargina nuolat brangstantys buto išlaikymo kaštai, seni vamzdynai, keisti kvapai bei garsai laiptinėse? Keisk seną į naują ir pamiršk šiuos galvos skausmus. Mėgaukis gyvenimo kokybe naujuose energiškai efektyviuose namuose su nuosava vieta automobiliui, saugia ir estetiška aplinka bei išvystyta infrastruktūra.

 

KYLA KLAUSIMŲ KAIP PARDUOTI SENĄ BŪSTĄ?

Tau tereikia:

  • išsirinkti patinkantį butą;
  • užsiregistruoti į susitikimą;
  • rezervuoti butą;
  • pasinaudoti ypatingu CITUS pasiūlymu turimo būsto pardavimui.

 

Kol svajosi apie naujus namus, mes suteiksime konsultaciją ir padėsime greičiau parduoti senus. Registruokis žemiau esančioje formoje ir susitikimo metu papasakosime daugiau!

REGISTRUOKIS SUSITIKIMUI

Įsigykite norimą butą 1-4 aukšte iki 8000 EUR mažesne kaina! Kaip Niujorke by CITUS I etapas jau kyla mieste, kuris nemiega.

1,5-2 kamb. butai nuo 3135 EUR/m2

3-4 kamb. butai nuo 2889 EUR/m2

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

REGISTRACIJA

Morbi vitae metus sit amet ipsum congue tempus. Maecenas non mauris eu lectus elementum fermentum et nec est. Morbi congue in elit sit.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.