atgal

BŪSTAS PERSPEKTYVIOJE LOKACIJOJE – puiki galimybė investicijai

birželis 12, '23

!

Dairaisi kur įsigyti būstą, bet vis suki galvą ne tik apie patinkantį rajoną, bet ir teisingą investicinį pasirinkimą? Turime Tau du-viename.

 

Žirmūnai visuomet buvo miestiečių traukos objektas, o įvertinus vietos perspektyvą bei pokyčius, kurie planuojami šioje vietoje, rajonas taps kasdieniu modernaus Vilniečio kelionės tikslu! Autobusų parkas išsikrausto, pramonės pastatai ir seni garažai nusitrina nuo žemėlapio ir visa 83 ha teritorija atgimsta. Nauji butai, švietimo įstaigos, laisvalaikio ir pramogų erdvės – kiekvienas ras kažką savo skoniui. Išvystyta infrastruktūra tavo keliones pavers greitais „nulėkimais“, o pavargus nuo miesto šurmulio čia pat rasi ir gamtos atokvėpį – Žirmūnų paplūdimį ir Ozo parką.

 

Investicija į būstą šioje lokacijoje atsipirks visokeriopai, bet jei norėtumei tiksliau, remiantis CITUS analitikų vertinimu (2023 04), po 7 metų turto vertės prieaugis sieks apie 38%. Tai reiškia, kad tavo butas kainuos bene dukart brangiau! Nekilnojamas turtas yra saugiausias būdas pinigus apsaugoti nuo infliacijos, tad nemiegok, rinkis butą ir pasimatom susitikime!

 

Nori daugiau sužinoti apie plėtros planus Vilniuje? Užmesk akį čia: https://www.youtube.com/watch?v=a1WG5h6Bolk

 

O jei Tavo akį jau pagavo Žirmūnai, daugiau apie transformaciją sužinosi štai čia: https://www.youtube.com/watch?v=55fGSZ7OG4U

Rinkis savo butą čia!

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 64%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, BIRŽELIO 19-20 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną Jūsų užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.