atgal

Vieninteliai tokie 1,5 kamb. butai Žirmūnuose

rugpjūtis 08, '23

!

BUTAI PERSPEKTYVIOJE LOKACIJOJE

Žirmūnai visuomet buvo miestiečių traukos objektas, o įvertinus vietos perspektyvą bei pokyčius, kurie planuojami šioje vietoje, rajonas taps kasdieniu modernaus Vilniečio kelionės tikslu! Autobusų parkas išsikrausto, pramonės pastatai ir seni garažai nusitrina nuo žemėlapio ir visa 83 ha teritorija atgimsta. Nauji butai, švietimo įstaigos, laisvalaikio ir pramogų erdvės – kiekvienas ras kažką savo skoniui. Išvystyta infrastruktūra tavo keliones pavers greitais „nulėkimais“, o pavargus nuo miesto šurmulio čia pat rasi ir gamtos atokvėpį – Žirmūnų paplūdimį ir Ozo parką.

 

Daugiau apie Žirmūnų transformaciją gali sužinoti čia.

 

Kaip Niujorke by CITUS  projektas yra puiki investicija Tavo savarankiško gyvenimo pradžiai, nes čia:

  • I etape dominuoja patraukliausi rinkoje gyvenamosios paskirties 1,5 kamb. butai su funkcionaliu išplanavimu;
  • Kareivių g. kaimynystėje 1,5 kamb. butai iki 7 000 EUR mažesne nei rinkos kaina*;
  • Kvadratinio metro kaina prasideda nuo 3 918 EUR;
  • Butai parduodami su daline apdaila.

Registruokis į susitikimą, kurio metu sužinosi visą reikiamą projekto, statybų, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir ypatingus pasiūlymus. 9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems!

 

Susitikime taip pat pasidalinsime CITUS analitikų įžvalgomis apie įperkamumą, kuris dėl augančių kainų ir didėjančio Euribor Vilniuje 2023 metais smarkiai sumažėjo - tapo prastesnis nei Amsterdame, Briuselyje ir Taline. Nuosavybės mažėjimo tendencija išliks ir ilguoju laikotarpiu priartės prie ekonomiškai stipresnių šalių rodiklių, o sostinėse nuosavybės santykis bus dar mažesnis. Pirkimas dabar reiškia lengviau įperkamą būstą geresnėje lokacijoje ir mažesnes įmokas po kelių metų. Daugiau informacijos susitikime.

 

*Remiantis CITUS analitikų duomenimis.

REGISTRUOKIS Į SUSITIKIMĄ FORMOJE ŽEMIAU. 

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 70%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, LIEPOS 17-18 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.