atgal

Atrinktiems butams nuolaidos 8 000 EUR!

birželis 12, '24

!

GYVENIMAS VILNIAUS POKYČIŲ CENTRE IR SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Vilniaus pokyčių centre – transformaciją patiriančiuose Žirmūnuose, kuriuos supa parkai, gamtos atokvėpio kampelis – Žirmūnų paplūdimys, prekybos ir pramogų centrai, patogus susisiekimas ir viskas, ko reikia aktyviems bei išmaniems miesto žmonėms sparčiai kyla naujasis, gyvenamosios paskirties butų projektas Kaip Niujorke by CITUS.

 

Siekiame pakartoti Niujorkietišką šios Vilniaus miesto dalies konversijos sėkmės istoriją. Pasaulyje lokacijos konversijos nebėra naujiena, o ir Vilniuje jau turime tokių lokacijos transformacijos pavyzdžių, kaip Naujamiestis, Paupys, Šnipiškės. Tad atėjo metas keistis ir Žirmūnų rajonui. Būkite pirmieji tai atradę ir pasinaudokite galimybe išsirinkti ateities namus ar butą investicijai iš didžiausios pasiūlos mieste.

 

PERSPEKTYVI PROJEKTO LOKACIJA 
Žirmūnai – viena iš didžiausią plėtros potencialą turinčių ir pamėgtų teritorijų Vilniuje. Netoli projekto planuojama Šiaurinė gatvė, sujungsianti Vakarinį aplinkkelį su Žirmūnais, o iškeldinus autobusų parką bus vykdoma teritorijos konversija į daugiafunkcę erdvę su viešosiomis erdvėmis, želdynais, mokymosi įstaigomis, sporto aikštynu, gyvenamaisiais ir komerciniais pastatais. Išvystyta infrastruktūra tavo keliones pavers greitais „nulėkimais“ iki laisvalaikio vietų Ogmios mieste, o pavargus nuo miesto šurmulio čia pat rasi ir gamtos atokvėpį – šalia esančius paplūdimius ir Ozo parką. 
 

PARKAS KIEME 
Centrinio parko įkvėpta projekto puošmena – didžiulis vidinis kiemas su poilsio, darbo ir aktyvių veiklų zonomis, oranžerija, šunų žaidimų aikštele, konversijos elementais, meno ir žaliosiomis erdvėmis.

 

PATIKRINTI SPRENDIMAI 
A+ klasės, gyvenamosios paskirties butai su rekuperacine sistema ir grindiniu šildymu. Viskas apgalvota, kad būtų jauku ir patogu. 

 

O dabar įsigyjant butą ir specialūs pasiūlymai:

  • 3 kamb. butai iki 8000 EUR mažesne kaina.
  • 1,5-2 kamb. butai iki 6000 EUR mažesne kaina.
  • Nuolaidos taikomos butams 1-4 aukštuose.

REGISTRUOKIS Į SUSITIKIMĄ FORMOJE ŽEMIAU. 

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 70%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, LIEPOS 17-18 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.