atgal

Verslo patalpos tik nuo 2650 € / m²

kovas 18, '24

!

VERSLO PATALPOS CENTRINĖJE VILNIAUS DALYJE!

Vilniaus pokyčių centre – transformaciją patiriančiuose Žirmūnuose, kuriuos supa parkai, prekybos ir pramogų centrai, patogus susisiekimas ir viskas, ko reikia aktyviems bei išmaniems miesto žmonėms sparčiai kyla naujasis, gyvenamosios paskirties butų projektas Kaip Niujorke by CITUS.

 

Siekiame pakartoti Niujorkietišką šios Vilniaus miesto dalies konversijos sėkmės istoriją. Pasaulyje lokacijos konversijos nebėra naujiena, o ir Vilniuje jau turime tokių lokacijos transformacijos pavyzdžių, kaip Naujamiestis, Paupys, Šnipiškės. Tad atėjo metas keistis ir Žirmūnų rajonui. Būkite pirmieji tai atradę ir pasinaudokite galimybe įkurti savo verslą ar įsigyti patalpas investicijai, pirmame projekto aukšte, vienoje iš patraukliausių vietų mieste.

 

Daugiau apie Žirmūnų transformaciją gali sužinoti čia.

 

Kodėl verta investuoti į Kaip Niujorke by CITUS?

  • Verslo patalpų kaina tik nuo 2650 € / m²;
  • Indeksuotas nuomos pajamingumas kasmet – 7%*;
  • Augantis rajono gyventojų skaičius;
  • Patogi vieta mažam verslui;
  • Žirmūnai – didžiausia pokyčių erdvė mieste.

Verslo patalpų asortimentą rasi čia

 

Registruokis į susitikimą, kurio metu sužinosi visą reikiamą projekto, statybų, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir ypatingus pasiūlymus. 9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems!

PALIK KONTAKTUS FORMOJE ŽEMIAU IR MES SU TAVIMI SUSISIEKSIME ARTIMIAUSIOMIS DIENOMIS. 

*Remiantis CITUS analitikų skaičiavimais.

 

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 70%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, LIEPOS 17-18 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.