atgal

Geriausias laikas investuoti į savo ateitį

balandis 12, '24

!

Drąsiai teigiame, kad ateityje Žirmūnai taps miesto centru. Dar visai neseniai atrodo Paupyje buvo gamyklos ir sandėliai, o dabar praėjus kiek mažiau nei 8 metams, tai vienas prabangiausių miesto rajonų. Žirmūnai taip pat turi didžiulį potencialą plėstis ir tapti vienu populiariausiu sostinės kvartalų. Todėl labai svarbu nepraleisti progos turtą įsigyti patraukliausiomis kainomis ir būsimus pokyčius įsivertinti laiku.

 

Kalbant apie Žirmūnus, dabar yra geriausias laikas investuoti. Tai daugiau nei būsto įsigijimas, tai investavimas į savo ateitį - įdarbinkite pinigus projekte Kaip Niujorke. Citus analitikai skaičiuoja, kad turto vertės prieaugis po 7 metų gali siekti iki 40 proc. Svarbu suprasti, kad didžiuosius pokyčius patyrę prestižiniai rajonai, turi daug mažesnį prieaugį nei tie kurie dar tik tvarkosi.

 

Investuojant į būstą centriniame rajone, suteikiamos puikios galimybės patogiam ir moderniam gyvenimui miesto širdyje. "Kaip Niujorke by CITUS" yra jaukus naujų butų projektas, kur jūsų lauks didžiulis vidinis kiemas su poilsio, darbo ir aktyvių veiklų zonomis, o patalpose – A+ energinė klasė. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurių pulsas toks pats kaip miesto.

 

 

Kaip Niujorke by CITUS  projektas yra puiki investicija Tavo savarankiško gyvenimo pradžiai, nes:

- Kareivių g. kaimynystėje 1,5 kamb. butai iki 7 000 EUR mažesne nei rinkos kaina.*

- Dominuoja patraukliausi rinkoje gyvenamosios paskirties 1,5 kamb. butai su funkcionaliu išplanavimu.

- A+ klasės, gyvenamosios paskirties butai su rekuperacine sistema ir grindiniu šildymu. Viskas apgalvota, kad būtų jauku ir patogu.

- Butai parduodami su daline apdaila.

 

Žirmūnai, ateities miesto centras, siūlo ne tik puikią gyvenamąją aplinką, bet ir sparčiai augančią infrastruktūrą bei patogius susisiekimo sprendimus. Netoli projekto planuojama Šiaurinė gatvė, sujungsianti Vakarinį aplinkkelį su Žirmūnais, o iškeldinus autobusų parką bus vykdoma teritorijos konversija į daugiafunkcę erdvę su viešosiomis erdvėmis, želdynais, mokymosi įstaigomis, sporto aikštynu, gyvenamaisiais ir komerciniais pastatais. 

Registruokitės į susitikimą, kurio metu sužinosite visą reikiamą informaciją apie vietos, infrastruktūros, rinkos bei projekto privalumus. Aptarsite statybų procesą, kainas ir ypatingus pasiūlymus. 

*Remiantis CITUS analitikų duomenimis. 

PALIK KONTAKTUS FORMOJE ŽEMIAU. 

!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 70%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, LIEPOS 17-18 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.