atgal

Rinkitės 1.5 kamb. butą geriausia kaina Žirmūnuose

gegužė 02, '24

!

Rinkitės butą investicijai arba pirmajam būtui centrinėje Vilniaus dalyje, geriausia kaina. CITUS analitikų duomenimis, projektas „Kaip Niujorke by Citus“ turi geriausią pasiūlymą gyvenamosios paskirties 1.5 kamb. butams pagal suminę kainą Žirmūnuose. Projektas „Kaip Niujorke by CITUS“, tai ne tik namai, tai gyvenimo būdas.

 

 

Susitvarkė Naujamiestis, Markučiai, Šnipiškės, o dabar atėjo laikas Žirmūnų didžiajai konversijai. Šis rajonas tampa Vilniaus pokyčių centru. Suplanuoti dešimtys konversijos projektų, apimantys gyvenamąjį, verslo, transporto ir rekreacijos poreikius, reikšmingai kilstelės patogaus gyvenimo kartelę ir investicijos grąžą. Projektas yra toliau nuo arterinės gatvės, tačiau tuo pačiu – šalia erdvių, kur ir kursis visas pokyčių centras. Rinkdami projektui pavadinimą Kaip Niujorke by Citus, tai ir turėjome omenyje, kad žmonės gyvens centrinėje Vilniaus dalyje, kur viskas ranka pasiekiama: Ozo parkas, Ogmios miestelis, Ozo prekybos centras. Verta paminėti, kad bus ir patogus privažiavimas iš Kalvarijų gatvės. Pavadinimas taip pat inspiravo vidinį kiemą, kuris tarytum Centrinis parkas. Didžiulis vidinis 2500 kv. m. kiemas su poilsio, darbo ir aktyvių veiklų zonomis, pramogų kupolu, šunų žaidimų aikštele, žaliomis zonomis.

 

 

Kaip Niujorke by CITUS projektas yra puiki investicija, nes:

  • Kareivių g. kaimynystėje 1,5 kamb. butai iki 7 000 EUR mažesnei nei rinkos kaina.*
  • Dominuoja patraukliausi rinkoje gyvenamosios paskirties 1,5 kamb. butai su funkcionaliu išplanavimu.
  • Projekto sklypas pasirinktas taip, kad būtų orientuotas į Rytų ir Vakarų kryptis. Šios kryptys – pačios geriausios, kadangi visi butai gauna pakankamą apšviestumą
  • A+ energetinė klasė su rekuperacine sistema ir grindiniu šildymu užtikrins jums komfortišką gyvenimą bei mažesnius išlaikymo kaštus.
  • Butai parduodami su daline apdaila.

Įsigyjant būstą labai svarbu atkreipti dėmesį į gyvenamąją paskirtį, kadangi būtent Kūro aparatūros erdvėje didžioji dalis projektų yra negyvenamosios paskirties. Jei norite, kad gyvenamasis būstas būtų likvidus, ir jame gyventumėte, o ne „ilsėtumėtės“ (pvz., viešbučių paskirties pastatuose), rinkitės gyvenamosios paskirties projektą Kaip Niujorke by CITUS. 

 

Paskubėkime išsirinkti savo namus, nes daugiau nei 50 proc. projekto jau parduoda! Registruokitės į susitikimą ir sužinokite daugiau!

 

*Remiantis CITUS analitikų duomenimis.

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 70%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, LIEPOS 17-18 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.