atgal

Saugumo garantas

gegužė 01, '24

!

Darydami vieną didžiausių gyvenimo investicijų – įsigydami naują būstą – norime jaustis užtikrinti. Todėl CITUS savo klientams siūlo finansinių sąlygų paketą „Saugumo garantas“, kuris leidžia savo svajonių būstą įsigyti ir sprendimą priimti būnant ramiems dėl ateities.

 

PASIŪLYMŲ PAKETĄ „SAUGUMO GARANTAS“ SUDARO TRYS NEAPIBRĖŽTUMĄ MAŽINANTYS ŽINGSNIAI

 

Lengvas startas. Sumokėkite pirmąją 1000 EUR įmoką, o likusią pradinio įnašo dalį išskaidysime iki notarinės sutarties pasirašymo. 

 

Užtikrinta kelionė. Jei susiklostytų situacija, kad 3 didieji Lietuvos bankai nesutiktų finansuoti rezervuoto būsto, iš sutarties galėtumėte pasitraukti, nepatirdami papildomų nuostolių: jau įnešti pinigai būtų grąžinti, jokios sankcijos nebūtų taikomos.

 

Sklandus posūkis. Jei jūsų rezervuoto buto kaina iki notarinio sandorio sumažėtų daugiau nei 5 proc. (vertinant pagal NT rinkos vertinimų ir analitikos įmonės „Ober–Haus“ skaičiuojamą kainų indeksą) ir dėl šios priežasties pasirinktumėte netęsti sandorio, dėl to taip pat nepatirtumėte papildomų nuostolių: jau įnešti pinigai būtų grąžinti, jokios sankcijos nebūtų taikomos.

 

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 70%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, LIEPOS 17-18 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.