atgal

Tavo poilsio zona miesto centre

gegužė 08, '24

!

Ar svajojate vakarais gerti arbatą savo namų kiemelyje ir gyventi centrinėje Vilniaus dalyje? Turime jums pasiūlymą! Projekte „Kaip Niujorkas“ by Citus siūlome platų pasirinkimą funkcionaliai išplanuotų būstų su privačiais kiemeliais.

 

Rinkitės iš plataus asortimento 1.5-3 kambarių butų, kurių kiemelių plotas siekia nuo 18 iki 31 kv. m. Šie butai patrauklūs ne tik dėl jaukių kiemelių, bet ir dėl savo kainos. Lyginant 2 kambarių buto kainą, identiškos kvadratūros pirmame ir antrame šio projekto aukštuose, pirmo aukšto butams siūlome beveik 2000 EUR žemesnę kainą. Todėl turite progą įsigyti būstą patraukliausia kaina ir tuo pačiu turėti savo asmeninę poilsio zoną. 

 

Projektas yra toliau nuo arterinės gatvės, todėl jūsų ramybės nedrums pravažiuojančių mašinų garsai. Butai su kiemeliais yra išplanuoti į vidinę kiemo zoną, o teritorija yra uždara ir saugi. Verta atkreipti dėmesį, kad kiemas yra projekto puošmena. Didžiulis vidinis 2500 kv. m. kiemas su poilsio, darbo ir aktyvių veiklų zonomis, pramogų kupolu, šunų žaidimų aikštele ir žaliomis zonomis. Čia erdvu, nes gretimų projektų pastatai yra nutolę 30–40 metrų.

 

PERSPEKTYVI PROJEKTO LOKACIJA 
Žirmūnai – viena iš didžiausią plėtros potencialą turinčių ir pamėgtų teritorijų Vilniuje. Netoli projekto planuojama Šiaurinė gatvė, sujungsianti Vakarinį aplinkkelį su Žirmūnais, o iškeldinus autobusų parką bus vykdoma teritorijos konversija į daugiafunkcę erdvę su viešosiomis erdvėmis, želdynais, mokymosi įstaigomis, sporto aikštynu, gyvenamaisiais ir komerciniais pastatais. Išvystyta infrastruktūra tavo keliones pavers greitais „nulėkimais“ iki laisvalaikio vietų Ogmios mieste, o pavargus nuo miesto šurmulio čia pat rasi ir gamtos atokvėpį – šalia esančius paplūdimius ir Ozo parką. 
 

PATIKRINTI SPRENDIMAI 
A+ klasės, gyvenamosios paskirties butai su rekuperacine sistema ir grindiniu šildymu. Viskas apgalvota, kad būtų jauku ir patogu. 

 

Šiems butams šiuo metu taikomas specialus pasiūlymas: nuolaidos iki 5000 EUR. Domina?

 

REGISTRUOKITĖS Į SUSITIKIMĄ, KURIO METU SUŽINOSITE VISĄ REIKIAMĄ INFORMACIJĄ APIE VIETOS, INFRASTRUKTŪROS, RINKOS BEI PROJEKTO PRIVALUMUS. APTARSITE STATYBŲ PROCESĄ, KAINAS IR YPATINGUS PASIŪLYMUS.  ↓

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 70%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, LIEPOS 17-18 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.