atgal

Pasinaudokite trumpalaike gera proga

liepa 09, '24

!

Drąsiai teigiame, kad ateityje Žirmūnai taps miesto centru. Dar visai neseniai atrodo Paupyje buvo gamyklos ir sandėliai, o dabar praėjus kiek mažiau nei 8 metams, tai vienas prabangiausių miesto rajonų. Žirmūnai taip pat turi didžiulį potencialą plėstis ir tapti vienu populiariausiu sostinės kvartalų. Todėl labai svarbu nepraleisti progos turtą įsigyti patraukliausiomis kainomis ir būsimus pokyčius įsivertinti laiku.

 

Kalbant apie Žirmūnus, dabar yra geriausias laikas investuoti. Tai daugiau nei būsto įsigijimas, tai investavimas į savo ateitį - įdarbinkite pinigus projekte Kaip Niujorke. Citus analitikai skaičiuoja, kad turto vertės prieaugis po 7 metų gali siekti iki 40 proc. Svarbu suprasti, kad didžiuosius pokyčius patyrę prestižiniai rajonai, turi daug mažesnį prieaugį nei tie kurie dar tik tvarkosi.

 

Investuojant į būstą centriniame rajone, suteikiamos puikios galimybės patogiam ir moderniam gyvenimui miesto širdyje. "Kaip Niujorke by CITUS" yra jaukus naujų butų projektas, kur jūsų lauks didžiulis vidinis kiemas su poilsio, darbo ir aktyvių veiklų zonomis, o patalpose – A+ energinė klasė. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurių pulsas toks pats kaip miesto.

 

Dabar yra geriausia proga įsigyti būstą, susiderinti patraukliausias sąlygas ir užsifiksuoti geriausią kainą. Vilniuje yra daugiau nei 10 tūkstančių laukiančiųjų sąrašas įsigyti būstą, kurie stebi ir laukia kada pradės gerėti finansavimo galimybės. Todėl labai svarbu sprendimą priimti laiku ir nelaukti, kol visi laukiantys suskubs pirkti, nes gali gautis suspaustos spyruoklės efektas.

 

 

DAUGIAU YOUTUBE

JAU PARDUOTA 70%, paskubėkite rinktis

Ar žinai, kad ši vieta – Vilniaus pokyčių centras?

Rinkis butą Žimūnuose – projekte Kaip Niujorke by CITUS! Registruokis susitikimui ir sužinok daugiau.

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

NE TAI KO IEŠKAI?
APSIDAIRYK KITAPUS
GATVĖS

Ypač intensyviai besikeičiančioje Verkių ir Žirmūnų mikrorajonų sandūroje, šalia urbanistinio „Unideco“ apdailos centro planuojamas daugiafunkcinis A++ energinės klasės projektas su būstais, komercinėmis, prekybos bei laisvalaikio erdvėmis MŪNAI by CITUS.

2023–2028 m.

Statybos metai

477

Butai

15

Komercinių
patalpų

ATVIRŲ DURŲ DIENOS, LIEPOS 17-18 D.

Kiekvieną dalyvį lepinsime individualiu dėmesiu. Pasikalbėsime, diskutuosime, atsakysime į kiekvieną užklausą ir papasakosime apie Vilniaus pokyčių centrą, o kai klausimų nebeliks - žengsite į žavųjį KAIP NIUJORKE projektą.Tik renginio metu iki 15 000 € geresnė kaina atrinktiems butams.

Ar radai viską ko ieškojai?

Jei neradai reikiamos informacijos apie projektą – palik kontaktą, mes su Tavimi susisieksime artimiausiu metu ir atsakysime į visus klausimus.

1,5 KAMB. BUTAI TIK NUO 101 059 EUR

ATRINKTIEMS BUTAMS NUOLAIDOS IKI  8 000 EUR 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.